Vylaďte svůj outfit

Vylaďte svůj outfit

Léto je v plném proudu a dokonce se zdá, že nás největší vedra již minula. Srpen a září by se tak měly nést v duchu příjemných teplot kolem dvaceti stupňů, kdy je již člověk schopen přemýšlet i nad něčím jiným než jak se zchladit. Ženy mají zase chuť více řešit své outfity, pídit se po praktických a moderních doplňcích a pánové zase vymýšlejí, kam se podívat nebo co doma či na chalupě udělat. V tomto příjemném počasí jde přece jenom všechno snáz.

My se Vám pokusíme dát pár zajímavých tipů na doplňky, které nejsou úplně běžné a disponují nějakou zajímavou vychytávkou. Takže místo abychom Vám radili, jakou si pořídit kabelku, což je ostatně velmi individuální, poradíme Vám pořídit si praktický věšáček na kabelku, který je malý a navíc skládací a můžete jej jednoduše připevnit na každý stůl. Určitě jste již zažily situaci, kdy opravdu nevíte, kam s kabelkou. Dle bontónu má dáma mít kabelku na židli za zády, ale upřímně, není lepší se pohodlně opřít a Klobouček proti deštinavíc mít kabelku stále na očích?

Anebo opravdu báječný pomocník do deštivého počastí 2v1. V tomto maličkém pouzdře na zip se skrývá tolik ochrany! Nejprve Vám nabídne slušivý klobouček proti dešti a poté šikovnou pláštěnku!

Dalším stylovým doplňkem a zároveň dokonalou vychytávkou je brož s řetízkem. Tento produkt Vám poslouží jednak jako ozdoba a jednak jako praktické spojení dvou konců otevřeného svetříku. Právě modely bez zapínání jako např. blejzry či kardigany jsou v poslední době velmi trendy a tato brož s řetízkem se k nim bude perfektně hodit.

Tajemstvím tohoto zázračného šátku, který nemusíte složitě vázat, popotahovat a znovu utahovat, je neviditelné magnetické zapínání. Užijte si komfort a jeho stále stejný „načechraný“ vzhled!

Jaké doplňky patří v létě k nepostradatelným ve Vašem zavazadle? Ať už se chystáte do města nebo na chalupu, těšíme se na Vaše reakce v komentáři.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.