Květinové dekorace kolem nás

<strong>Květinové dekorace kolem nás</strong>

Květinové dekorace patří mezi nejoblíbenější dekorace vůbec. Jsou vhodné jak do interiéru, tak na zahradu. Květinami vždy zútulníte nebo zajímavě ozdobíte své okolí a díky tomu se v něm také budete dobře cítit.

Pojďme se podívat na ty nejlepší dekorace, kterými si můžeme vyzdobit domov.

Květiny, kam se podíváte

Květiny můžete mít také na stěnách. Samolepku Květinové aranžmá jednoduše nalepte na vybrané místo na zdi a obrázek je hotový. Ještě zajímavější dekoraci představuje květina v kovovém rámu, kterou zavěsíte jako obraz.

Do okna nebo jen tak volně do místnosti umístěte závěsnou dekoraci květiny s motýlem. Uvidíte sami, jak příjemnou atmosféru snadno vytvoříte. Skvěle se v interiéru také vyjímá květinové aranžmá v kamenném květináči nebo aranžmá Amarylis v elegantním provedení.

Dekorace nejen na doma

V našem obchodě jsme pro vás našli i takové dekorace, které se hodí jak do interiéru, tak i na terasy, balkóny nebo zahrady. Například ratanová dekorace s květinami rozsvítí každý kout. LED kruh s květinovou ozdobou stačí zavěsit na dveře nebo zeď. Ze závěsných dekorací patří mezi ty velmi oblíbené různé typy květináčů. Závěsný květináč s nepropustnou fólií uvnitř můžete hned osázet nebo si vytvořit umělé aranžmá podle vašich představ.

Do tmavých koutů, kde se jinak květinám moc nedaří, umístěte umělé květiny. Uvidíte tu báječnou změnu v interiéru, pokud si pořídíte bujné kapradí v květináči. Stejně tak rozzáříte každý kout závěsnou kyticí azalek nebo snítkou Kručinky. Do truhlíků velmi snadno naaranžujete 3 svazky lučního kvítí nebo 3 svazky jiřin, které nikdy neuvadnou a nevyžadují žádnou péči.

Jaro a léto po celý rok

Mezi posly jara patří křehké krokusy. Jak si jejich krásu užít do syta? Stačí si pořídit nádhernou kytici, která váš stůl bude zdobit tak dlouho, jak si jen budete přát. Stejně tak vás bude těšit i něžná kytička pomněnek.

Eleganci v sobě rozhodně nezapře číše s dekorací ze strelície. Květiny, které připomínají rostliny z říše fantazie budou v interiéru vypadat stále svěže.

Zahradní zákoutí

Světelné dekorace vypadají na zahradě vždy velmi půvabně a vnesou do každého koutu jedinečnou atmosféru. Sadu 3 světel umístěte do truhlíku nebo volně do zahrady. Okouzlující dekorací je také zahradní zápich Květina nebo zápich s kovovou růží, které se stanou ozdobou každé zahrady. Pokud na terasu nebo zahradu postavíte solární dekoraci košík, vydrží díky nasbírané sluneční energii svítit dlouho do noci.

Květinové věnce pro každý den

Samostatná kategorie jsou květinové věnce. Vyjímají se nejlépe na dveřích, stěnách nebo v oknech. Z naší pestré nabídky si vyberete věnec pro každou příležitost.

Vybrali jsme pro vás několik, které patří u našich zákazníků mezi ty nejvíce oblíbené:

Květinové dekorace do každé domácnosti patří, protože navozují tu nejpříjemnější atmosféru. Pojďte se podívat do našeho obchodu a vybrat si tu nejlepší pro vás.