Blíží se advent, už máte vyzdobeno?

Blíží se advent, už máte vyzdobeno?

Také máte pocit, že čas letí nějak stále rychleji? Ještě jsme ani pořádně neuklidili letní oblečení a nevytáhli zimní a za měsíc už budou Vánoce! A adventní období začíná už příští týden! Já osobně mám tenhle čas moc ráda, celkově mám na všem nejraději to „těšení“. Miluji vánoční výzdobu, spoustu světel a svátečních symbolů jako jsou zářivé hvězdy, sněhové vločky, voňavé větve, barevné věnce, svíticí řetězy a svíčky všech typů, barev a vůní. Vybrala jsem pro Vás pár zajímavých tipů.

Hned o prvním adventním víkendu zavěšuji do okna tradiční vánoční hvězdu. Pořídila jsem si dřevěnou, která se vyznačuje dlouhou životností. Její stěny jsou zdobeny perforováním ve tvaru malých hvězdiček. Bílé světlo, které vydávají LED diody je velmi příjemné a teplé. Ale nejlepší na této dekoraci je dálkové ovládání. Díky němu v okně nevisí žádné kabely a provoz na baterie nevyžaduje náklady na elektřinu. Hvězda má průměr 40 cm a je skládací, takže při uložení šetří místo. Je dodávána včetně dálkového ovladače a baterií potřebných k jejímu provozu.

Z podobného soudku, alespoň co se zdroje osvětlení týče, je tento nádherný LED věnec z jehličí. Jedná se o pečlivou ruční práci, jejímž výsledkem je okouzlující bohatá dekorace s vánočními hvězdami, kouličkami, bobulemi, borovými šiškami a stylovou kostkovanou mašlí. Celou tuto kompozici pak rozzáří deset LED diod.

Možná také patříte k těm, kdo běžně ubrusy nepoužívají. Opravdu jsou dnes už méně obvyklé a často necháváme spíše vyniknout kráse dřevěné desky stolu, než abychom ji něčím zakrývali. Nicméně o Vánocích jdou všechny zásady stranou J. Tomuto krásnému ubrusu s idylicky rozsvícenou zimní vesničkou s 3D efektem a poletujícími sněhovými vločkami nelze odolat. Je v neutrální a stále moderní béžové barvě a můžete ho mít ve dvou velikostech.

Na krásně „oblečený“ a prostřený stůl se bude dokonale hodit LED skleněná koule s podobnou kulisou zasněžené vesničky. Sklo je v krásném provedení, vypadá jako by bylo ozdobené ledovými květy. Doporučuji Vám objednat si rovnou dva tyto „svícny“, jejich světlo je příjemné a zároveň intenzivní, takže kromě krásné atmosféry dokáže Vaši slavnostní tabuli i kvalitně osvítit.

Na závěr bych Vám chtěla doporučit něco pro děti. Moji synové vždy s netrpělivostí očekávali adventní dobu, protože jsme zdobili okna svíticími atributy večerní oblohy. Jakmile se pak setmělo, na skle se rozzářily hvězdy, měsíc a půvabná vánoční kometa.

Také můj poslední tip bude pro děti. Veselý porcelánový hrnek s vánočními motivy, ve kterém bude chutnat voňavý čaj i sladké kakao a k němu roztomilý plyšový medvídek se šálou a čepicí v typických vánočních barvách červené a zelené. 

A co Vy, jak jste na tom letos s vánoční výzdobou? Máte rádi dekorování svých domovů nebo jej považujete za zbytečné a domníváte se, že svátky si nosíme všichni spíše uvnitř sebe? Těšíme se na Vaše názory!4 thoughts on “Blíží se advent, už máte vyzdobeno?”

  • Mám ráda vánoční atmosféru i výzdobu. Mám ráda vánoční cukroví a dárky a k tomu vánoční koledy. Rozsvícený stromeček a svíčky.Jen bych si přála mít jednou zasněžené Vánoce a ne na blátě.

  • Dobrý den, paní Aleno, děkujeme za milý příspěvek, díky němuž na nás dýchla opravdu vánoční atmosféra. Za dva dny nás čeká první adventní neděle, takže můžeme začít s výzdobou! Bílé Vánoce Vám slíbit nemůžeme, i když s Vámi souhlasíme, jsou opravdu nádherné a už dlouho nebyly. Ale zkuste svou výzdobu letos ladit do bílé barvy a možná si tak náladu zasněžených Vánoc trochu přivoláte. Trendem letošní výzdoby je totiž právě bílá – motivy sněhových vloček, lehoučké stříbřité řetězy a dokonce i peří. A hlavně hodně světel! V poslední době zažívají obrovský boom LED diody, které často vydávají příjemně teplé bílé světlo. Užijte si krásné Vánoce zcela podle svých představ, Váš tým Magnet 3Pagen 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.